AZ ADJ ÉLETET ALAPÍTVÁNY TAGJAI

Szakmai és személyes érintettség révén a kuratórium tagjaiként Dr. Bálint Balázs szülész-nőgyógyászként, Horváthné Kondor Katalin szülésznőként, Somogyi-Adamis Noémi élődonorként (férjének adta az egyik veséjét), Somogyi Farkas Tamás pedig vesetranszplantáltként időt és energiát nem spórolva napi szinten tevékenyen tesznek az Adj Életet Alapítvány célkitűzéseiért.

ÉS MOST?

Támogasd küldetésünket

Támogass minket szavazatoddal is!

Különleges megtiszteltetés és öröm, hogy a házaspár kategóriában minket is jelöltek a Kopp-Skrabski díjra, hiszen így a számunkra oly fontos életadás és élődonáció ezáltal is nagyobb figyelmet kap. #adjéletetmintszülő #adjéletetmintdonor

A zsűri eddigi szavazatai alapján bekerültünk a legjobb tíz házaspár jelölt közé, és a most induló közönségszavazáson ránk is lehet szavazni 2023.08.31-ig.

Szavazni az alábbi linken lehet: Kopp-Skrabski Közönség Díj szavazás

Köszönjük ha viszed hírét, ha támogatod alapítványi munkánkat és minket szavazatoddal.

© 2020 Adj Életet Alapítvány | Minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen!