ADOMÁNYOZZ MOST

minden összeg segítséggé válik!

Hogyan tudod támogatni a munkánkat?

Minden adomány számít, mert a kis összegek összeadódnak, amiből már közösen együtt nagy dolgokat tehetünk. Számítunk Rád is, bármekkora összeggel támogatod is a munkánkat, nagyon köszönjük!

Munkánkat az alábbi számlaszámra történő átutalással vagy a számlára történő készpénzes befizetéssel is támogathatod, de személyesen is megoldható a befizetés egyeztetést követően.

25 000 Ft felett

ADOMÁNYODÉRT CSERÉBE TÁMOGATÓI OKLEVELET ÁLLÍTUNK KI, HA MEGADOD KÖZLEMÉNYBEN AZ ELÉRHETŐSÉGEDET, vagy jelezd személyesen vagy e-mailben az igényedet.

Bankszámla

HU17 10403208 50526952 51511014

Bank neve

K&H Bank

Közlemény

Adomány, *mobil vagy e-mail elérhetőség (*nem kötelező)

AZ ADJ ÉLETET ALAPÍTVÁNY TAGJAI

Szakmai és személyes érintettség révén a kuratórium tagjaiként Dr. Bálint Balázs szülész-nőgyógyászként, Horváthné Kondor Katalin szülésznőként, Somogyi-Adamis Noémi élődonorként (férjének adta az egyik veséjét), Somogyi Farkas Tamás pedig vesetranszplantáltként időt és energiát nem spórolva napi szinten tevékenyen tesznek az Adj Életet Alapítvány célkitűzéseiért.

Működésünket támogatja