Életvédelmi Nap

2023.03.26

Bár az élet úgy alakult, hogy két gyermekünk van, mivel mindketten hétgyermekes családban nőttünk fel, szívünkben máig nagycsaládosok vagyunk . Így különösen is megtisztelő, hogy a Ága-Boga Nagycsaládosok Érdi Egyesülete által szerevezett életvédő nap arcai és résztvevői lehetünk.

Időpont: 2023. június 3.

Helyszín: Magyar Földrajzi MúzeumMagyar

Férjem nélkül soha eredeti bejegyzése

2023. június 3-án egész napos rendezvényt szervez ÉLETVÉDELMI NAP címmel az Ága-Boga Nagycsaládosok Érdi EgyesületeHelyszín: Magyar Földrajzi MúzeumA nap célja ismeretet terjeszteni többek között az alábbi témákban:• az emberi jogok fontosságáról, • a magzatvédelemről,• a rabszolgaságról, • az emberkereskedelemről, • az áldozattá válásról...mert minden élet számít!A rendezvény nyitott mindenki számára, célzott korcsoport a középiskolás kortól a fiatal felnőttekig.A rendezvényen a fenti témákon kívül megismerkedhetünk a Bach-virágterápiával és képviselteti magát a Magyar Vöröskereszt.Mindenkit szeretettel várunk!

Adj Életet Alapítvány eredeti bejegyzése

#életvédelem #szervkereskedelem #élődonor #transzplantáció #magzat #kismama #anya #anyaság #család #nagycsalád #ágaboga #hitvallo #védőnő #adjéletet #adjeletet